.

.

New
100pcs по многу срце облик suspender клипови во пурпурна боја на големо срце suspender клипови глеѓ suspender клипови

100pcs по многу срце облик suspender клипови во пурпурна боја на големо срце suspender клипови глеѓ suspender клипови

DEN 2400.00

Стока
Достапно.


Детали За Производот
Боја : Виолетова
Лента големина : 25mm (6 големини на располагање)
Начини на плаќање :
1.На aliespress продавница,само alipay рок.
2.Други начини на плаќање прифатени,можете да нè контактирате за повеќе.
3.Т/Т.
Бесплатен Превозот :
1.Сите наши пакети кои се испраќаат од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг ПОСТ воздух mail со 3-5 дена по приемот на плаќање.
2.Пратката нормално зема во рок од 15-20 дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 20 дена , ако не може да се добие во рок од 20 дена бидејќи ние брод надвор , ве молиме ни e-mail.
Повратни информации :
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2.Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации.
3.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
4.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со мене.

Детали

Тип На Производ:
Клипови
Материјал:
Метал
Големина:
24x36mm
Употреба:
Панталони
Метал Тип:
Железо
Обликот:
U-Форма
Тип На Производ:
Suspender клип
Производ Материјал:
Железо
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
Виолетова
Лента Големина На:
25mm(6 големини на располагање)
Топ Плоча широк:
24mm
Должина:
36mm
Тежина:
6.8 g
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти