.

.

New
2 Парчиња Облека +Шамија Кинеската Традиционална Cotume Момчиња Облека Долг Ракав Детска Облека Chinses Филм Фаза Перформанси Носат

2 Парчиња Облека +Шамија Кинеската Традиционална Cotume Момчиња Облека Долг Ракав Детска Облека Chinses Филм Фаза Перформанси

DEN 921.00
DEN 1416.00

Стока
Достапно.


Како различни мерни методи .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
вклучува : одежда +шамија
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Биста
Половината
Предлагам Висина
S
74
95
110-120 (120)
М
78
104
120-130 (130)
L
80
114
130-140 (140)
XL
92
120
140-150 (150)
XXL
96
130
150-260 (160)
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали
.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Традиционален Кинески Облека:
Облека & Gown
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Најлон,Памук
Број На Модел На:
D279
Пол:
Момчиња
НЕМА.:
Децата gown
Шема:
Полна Боја
Применливи пол:
Момчиња
боја:
Сива, црна, сива, црвена вино, сина
Погоден за висина:
110CM,120CM,130CM,140CM,150СМ,160CM
Свеж

Избор на клиенти