.

.

New
Кинески ориентални се облекуваат жените ориентален стил се облекуваат стојат вратот благи-теле домот империја Страна шлиц половина ракав фустан KK1038 H S

Кинески ориентални се облекуваат жените ориентален стил се облекуваат стојат вратот благи-теле домот империја Страна шлиц половина

DEN 2930.00
DEN 5328.00

Стока
Достапно.


Големина(CM) Биста Колковите Половината Должина на Ракав S 82 84 68 110 30 M 86 88 72 111 30 L 90 92 76 112 30 XL 94 96 80 113 30 XXL 98 100 84 84 30

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Традиционален Кинески Облека:
Облека & Gown
Пол:
Жените
Број На Модел На:
KK1038
Бренд Име:
EASTQUEEN
Ткаенина Тип:
Ткаени
Материјал:
Полиестер
Кинески ориентални фустан:
ориентален стил се облекуваат
стојат вратот благи-теле домот:
империја Страна шлиц половина ракав фустан
Свеж

Избор на клиенти