.

.

New
ДВОЕН-Р Природни Citrine скапоцен камен на Срцето Обетки Сребро 925 Накит Студ Обетки За Жените/Девојка CASE00766B

ДВОЕН-Р Природни Citrine скапоцен камен на Срцето Обетки Сребро 925 Накит Студ Обетки За Жените/Девојка CASE00766B

DEN 2041.00
DEN 2583.84

Стока
Достапно.

Ние се обезбеди враќање на услугата. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот.44 g
Главниот Камен : Вистински Скапоцен Камен Citrine
Главниот Камен Големина : 6*6mm
Сертификат : P31000782 или како факт кога ќе се примени
Превозот И Испорака 1. Ако најдете некоја квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас. Ако ви се допаѓа : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 ѕвезда повратни информации. Проценето време на испорака 15~60 дена.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Квалитетот проблем : Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, сепак понекогаш некои може да се оштетени за време на транспортот. Совршена Услуга ви Благодарам многу за изборот на ДВОЕН ПРСТЕН.
ДВОЕН-Р Жолта Citrine Обетки Жените 925 Sterling Silver Срцето Студ Обетки Класичен Ангажман скапоцен камен Накит CASE00766 B
Бренд : Bouble-Прстен
Предмет Тип : Обетки
Метал Тип : 925 Sterling silver
Објектот Тежина : Околу. Ако не сте задоволни, ве молиме не директно остави негативни повратни информации, само се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ние ќе се обидеме сите нашите најдобри за решавање на проблемот за вас. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Срцето
Повод:
Ангажирање
Бренд Име:
ДВОЕН ПРСТЕН
Certificate Type:
GIC
Главниот Камен:
Citrine
Метали Тип:
Сребро.
Назад Наоѓање:
назад push
Пол:
Жените
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
CASE00766B
Сертификат Број:
P31000782
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Вистински 925 Фунта Сребро Обетки
Земја на Производство:
Гуангжу во кина
превозот:
Бесплатен превозот
Пакет:
Подарок кутија + подарок торба +превозот торба
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
Предност:
Бренд парична казна Накит
is_customized:
Accept Personalized customized
Назад Наоѓање:
Пеперутка push
Материјал:
Вистински Скапоцен Камен Citrine
Повод:
Свадба / Ангажирање / Anniversy
Свеж

Избор на клиенти