.

.

New
LAMOON Капка Обетки 925 Sterling Silver Природни Црвени Гранат Партија Класичен парична Казна Накит Љубов Срцето Earring Brincos EI011

LAMOON Капка Обетки 925 Sterling Silver Природни Црвени Гранат Партија Класичен парична Казна Накит Љубов Срцето Earring

DEN 688.00
DEN 1146.72

Стока
Достапно.


♦Пост воздух mail на Источно-Eruopean земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.com Posi Финска Економија 15~60 Дена Fedex Експрес 5~15 Дена fedex.
LAMOON Капка Обетки 925 Sterling Silver 100% Природни Црвени Гранат 18 K Розово Злато Позлатен Партија парична Казна Накит Срцето Earring EI011

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА GARMET >>>
【Бренд】 : LAMOON
【Item Type】 : Granet Триаголник Обетки
【Главниот Камен】 : 5mm 100% Природни Црвени Гранат
【Meterial】 : 925 Sterling Silver
【Позлата】 : Роза Злато Позлатен
【Прилики】 : Забава/Свадбена/Подарок/Дневно/Годишнината/Датира
Сертификат број :
PY8 HB178130
поддршка за проверка на следната веб :
www.
♦ За одржување : Сите накит ќе слабее, како што минува времето, добра одржување може да помогне да се задржи подолго! ИЗБЕГНУВАЈТЕ ПОТ СЕ ИЗБЕГНЕ БАЊА ИЗБЕГНУВАЈТЕ СПИЕЊЕ СЕ ИЗБЕГНЕ ХЕМИКАЛИИ И ОДРЖУВАЊЕ НА
.cn
Ние обезбедуваме бесплатен превозот со сите видови на превозот метод, како пост воздух mail, DHL, Aramex, Fed Ex, EMS и така натаму, зависи од земјата на дестинација и цел износ, Ако сакате да го одредите за испорака метод, ве молиме да обрнете превозот цена, Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца,Ви Благодариме!
Превозот Начин
Проценето Време на Испорака за Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Проценува Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15~60 Дена 17track.hk Продавачот за Испорака Метод 15~60 Дена global.com СФ Изразуваат 5~20 Дена www.

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Earring
Главниот Камен:
гранат
Пол:
Жените
Сертификат Број:
Капка Обетки
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Бренд Име:
LAMOON
Sterling Silver:
Капка Обетки
Парична Казна Накит:
Природни Црвени Гранат
срцето earring:
18K Розово Злато Позлатен
LAMOON:
Партија Earring
925 фунта сребрен накит:
фунта сребрен накит
18K злато:
Роуз Златна Боја
Бело Злато БОЈА:
жолто злато во боја
Класичен Дизајн:
Brincos
aretes:
Pendients Mujer
Трендовски Накит:
Висок квалитет
Свеж

Избор на клиенти