.

.

New
Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Дизајнер на рачно изработени парична Казна Накит Домот Magnolia Цвет Dangle Обетки за Жените Brincos

Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Дизајнер на рачно изработени парична Казна Накит Домот Magnolia Цвет Dangle Обетки

DEN 1339.00
DEN 2678.40

Стока
Достапно.


Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
GIC
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Lotus Забава
Број На Модел На:
LFJB0137
Обликотшема:
Растенијата
Главниот Камен:
Никој
Свеж

Избор на клиенти