.

.

New
ДВОЕН-Р 925 Sterling Silver Созд Смарагд скапоцен камен Капка Обетки Костим Накит Обетки За Жените Brinco Feminino

ДВОЕН-Р 925 Sterling Silver Созд Смарагд скапоцен камен Капка Обетки Костим Накит Обетки За Жените Brinco Feminino

DEN 1183.00
DEN 2688.96

Стока
Достапно.


Бренд : ДВОЕН ПРСТЕН
Предмет Тип : Обетки
Метал Тип : 925 Sterling Silver
Објектот Тежина : Околу. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. Квалитетот проблем : Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, сепак понекогаш некои може да се оштетени за време на транспортот. Ако ви се допаѓа : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 ѕвезда повратни информации. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот. Не ми се допаѓа тоа : За која било причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот.45 g
Главниот Камен : ААА Смарагд Кубни Циркони
Камен Создавање Метод : Лабораторија Создаден
Главниот Камен Големина : Прибл. Совршена Услуга ви Благодарам многу за изборот на ДВОЕН ПРСТЕН. Ние ќе се обидеме сите нашите најдобри за решавање на проблемот за вас. Ако не сте задоволни, ве молиме не директно остави негативни повратни информации, само се чувствуваат слободни да контакт. Ние се обезбеди враќање на услугата.85 кт(8*8мм)
Страна Камен : Кубни Циркони
Превозот И Испорака 1. Проценето време на испорака 15~60 дена. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе.Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок.

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
ДВОЕН ПРСТЕН
Сертификат Број:
P1704016132
Certificate Type:
GIC
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
CAE01997SB-1
Пол:
Жените
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Главниот Камен:
Емералд
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Класичен
Повод:
Свадба
Тип На Објект:
Капка Обетки
Метал Тип:
вистински 925 sterling silver
Материјал:
ААА Смарагд Кубни Циркони
Пакување:
Подарок кутија
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
Предност:
Бренд парична казна Накит
кориснички:
Прифати Личен кориснички
Повод:
Свадба / Ангажирање / Anniversy/партија
Примена:
Женски / Жени / Девојки / Жени
Прослават:
Денот на вљубените / Роденден / Благодарноста / Фестивал
Свеж

Избор на клиенти