.

.

New
Рачно изработени Вистински 925 Фунта Сребрен Накит Природен Камен Обетки за Жените Бела Гранат и Ретро Убава Обетки

Рачно изработени Вистински 925 Фунта Сребрен Накит Природен Камен Обетки за Жените Бела Гранат и Ретро Убава Обетки

DEN 1193.00
DEN 2294.40

Стока
Достапно.


【 Бенд 】L&P
【Meterial】Сребро 925
【 Големина 】1.1*0.9 cm
【 Тежина 】3.7 g
【 Камен 】Бела Jade

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Метал Печат:
925,Фунта
Сертификат Број:
GIC Број
Обликотшема:
Круг
Стил:
Гроздобер
Certificate Type:
GIC
Број На Модел На:
рен пин
Главниот Камен:
калцедон
Повод:
Годишнина
Бренд Име:
L&P
Страна Камен:
Никој
Matel Тип:
100% 925 Sterling Silver
Главниот Камен:
Природни калцедон
Тежина:
about 3.7g
Свеж

Избор на клиенти