.

.

New
ДВОЕН-Р Citrine Обетки Жените 925 Sterling Silver Растенијата Жолта Студ Обетки Класичен Свадба парична Казна Накит Прилагодено CAE00283F

ДВОЕН-Р Citrine Обетки Жените 925 Sterling Silver Растенијата Жолта Студ Обетки Класичен Свадба парична Казна Накит Прилагодено

DEN 1605.00
DEN 2169.12

Стока
Достапно.

Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. Совршена Услуга ви Благодарам многу за изборот на ДВОЕН ПРСТЕН. Ако најдете некоја квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас.Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Не ми се допаѓа тоа : За која било причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ние се обезбеди враќање на услугата. Ако ви се допаѓа : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 ѕвезда повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.
ДВОЕН-Р Citrine Обетки Жените 925 Sterling Silver Растенијата Жолта Студ Обетки Класичен Свадба парична Казна Накит Прилагодено CAE00283 F
Бренд : Bouble-Прстен
Предмет Тип : Обетки
Метал Тип : 925 Sterling silver
Објектот Тежина : Околу.5 мм
Сертификат : P31000782 или како факт кога ќе се примени
Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот.68 g
Главниот Камен : Citrine
Главниот Камен Големина : 5. Ако не сте задоволни, ве молиме не директно остави негативни повратни информации, само се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме сите нашите најдобри за решавање на проблемот за вас.

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Citrine
Certificate Type:
GIC
Број На Модел На:
CAE00283F
Пол:
Жените
Назад Наоѓање:
назад push
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Метал Печат:
925,Фунта
Бренд Име:
ДВОЕН ПРСТЕН
Повод:
Годишнина
Сертификат Број:
P31000782
Тип На Објект:
Вистински 925 Фунта Сребро Обетки
Земја на Производство:
Кина
превозот:
Бесплатен превозот
Пакет:
Подарок кутија + подарок торба +превозот торба
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
Предност:
Бренд парична казна Накит
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Пеперутка push
Материјал:
Вистински Скапоцен Камен Citrine
Повод:
Свадба / Ангажирање / Anniversy
Свеж

Избор на клиенти