.

.

New
Природни жолта prehnite 18K розово злато earring, круг 6mm*6mm, вистински 18K розово злато, кралски стил , со врвен квалитет

Природни жолта prehnite 18K розово злато earring, круг 6mm*6mm, вистински 18K розово злато, кралски стил , со врвен квалитет

DEN 4471.00
DEN 5520.00

Стока
Достапно.


Известување
Овој сертификат е за вашиот референца. Ако ви треба сертификатот ве молам оставете ме порака кога ќе го поставите цел, и ние ќе наплатиме за $3.
Ви благодариме .
NO : PY8 HA216285
РЕЗУЛТАТ НА ИДЕНТИФИКАЦИЈА : PREHNITE EARRING
Облик : Тркалезна
Боја : Жолта
Вкупна маса : 1.72 g
Густина : Нема тест
Рефрактивната : 1.63
Зголемување на тест : Природни инклузија
Забелешки : G18 K

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
MELE
Метал Печат:
18k
Главниот Камен:
Prehnite
Пол:
Жените
Certificate Type:
ГТЦ
Метали Тип:
Роуз Злато
Повод:
Годишнина
Страна Камен:
Никој
Стил:
Класичен
Свеж

Избор на клиенти