.

.

New
L&P Гроздобер Скапоцен Камен Тајландски 925 Сребрен Гранат Свадба Капка Earring 925 Sterling Silver Изјава Обетки Жените Накит

L&P Гроздобер Скапоцен Камен Тајландски 925 Сребрен Гранат Свадба Капка Earring 925 Sterling Silver Изјава Обетки Жените Накит

DEN 1323.00
DEN 2544.00

Стока
Достапно.


Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
L&P
Certificate Type:
GIC
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Број На Модел На:
renpin
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Повод:
Годишнина
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Главниот Камен:
гранат
Сертификат Број:
983782745555
Matel Тип:
100% Сребро 925 Парична Казна Накит
Главниот Камен:
гранат
Тежина:
5.3g
Главниот Камен Големина:
0.8 cm~0.6 см
Повод:
Свадба / Годишнината / Матурска / Партија
Свеж

Избор на клиенти