.

.

New
Dainashi 2017 нов зелен цвет слатка симпатична 925 sterling silver нагласи вистински бисер капка долги обетки врвот бренд парична казна накит

Dainashi 2017 нов зелен цвет слатка симпатична 925 sterling silver нагласи вистински бисер капка долги обетки врвот бренд парична

DEN 703.00
DEN 878.40

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
Dainashi
Главниот Камен:
бисер
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
ЦВА
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
scpe066
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Видови:
бисер обетки
Бисер Форма:
Капка Вода
бисер големина:
8-9mm
Материјал:
925 Sterling silver
бисер боја:
Бела,Розова,Виолетова
Пакет:
OPP Вреќа Со Подарок Кутија
бисер површина:
Не Пропустот
бисер одделение:
AAAAA
Логистика:
Бесплатен превозот
Тежина:
4.43g
Свеж

Избор на клиенти