.

.

New
ДВОЕН-Р Природни Аметист скапоцен камен Сребро 925 Накит Студ Обетки За Жени

ДВОЕН-Р Природни Аметист скапоцен камен Сребро 925 Накит Студ Обетки За Жени

DEN 773.00
DEN 1288.80

Стока
Достапно.

Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. Совршена Услуга ви Благодарам многу за изборот на ДВОЕН ПРСТЕН. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. Ние ќе се обидеме сите нашите најдобри за решавање на проблемот за вас.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Ако најдете некоја квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас.
Бренд : ДВОЕН ПРСТЕН Предмет Тип : Обетки Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу.5 мм Страна Камен : Циркони
Превозот И Испорака 1.Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок. Проценето време на испорака 15~60 дена. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ако ви се допаѓа : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 ѕвезда повратни информации. Ние се обезбеди враќање на услугата. Квалитетот проблем : Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, сепак понекогаш некои може да се оштетени за време на транспортот. Ако не сте задоволни, ве молиме не директно остави негативни повратни информации, само се чувствуваат слободни да контакт. Не ми се допаѓа тоа : За која било причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот.

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
ДВОЕН ПРСТЕН
Certificate Type:
GIC
Метали Тип:
Сребро.
Назад Наоѓање:
назад push
Пол:
Жените
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Повод:
Годишнина
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
Аметист
Сертификат Број:
P31000782
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
CAE00283C
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Студ Обетки
Метал Тип:
солидна 925 sterling silver
Материјал:
Природни Сина Скапоцен Камен Popaz
Пакет:
Подарок кутија + подарок торба +превозот торба
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка ти / Мајка
Предност:
Бренд парична казна Накит
кориснички:
Прифати Личен кориснички
Прослават:
Денот на вљубените / Роденден / Благодарноста / Фестивал
Примена:
Женски / Жени / Девојки / Жени
Повод:
Свадба / Ангажирање / Anniversy
Свеж

Избор на клиенти