.

.

New
12cm Вистински Сребро Dangle Обетки Жица Гарантира Реално 925 Фунта Сребро Обетки Tassel Threader YH1048

12cm Вистински Сребро Dangle Обетки Жица Гарантира Реално 925 Фунта Сребро Обетки Tassel Threader YH1048

DEN 382.00
DEN 646.56

Стока
Достапно.


Добредојдовте На Нашата Продавница
925 Фунта Сребрен Накит Сосема Нов Како Слики
Опис : Обетки
Материјал : вистински солидна 925 фунта сребро Позлата : Родиум Позлатен.Nickle Слободни Тежина : Appr 0.93 g,1.06 g,1.21 г Големина : Appr 120*0.8 mm Главниот Камен : никој

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Партија
Бренд Име:
RUEWAA
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
YH1048
Сертификат Број:
sz1706020349
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Главниот Камен:
Никој
Тежина:
Appr 0.93 g
Големина на:
Appr 120*0.8 mm
Позлата:
Родиум Позлатен, Nickle Слободни
Накит Главен Материјал:
925 Sterling silver
Пол:
Жени, Деца
Главните.Камен:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Свеж

Избор на клиенти