.

.

New
Воена Ш Тип се Зголеми Железнички Планината Лов Riflescope Обемот Планината Одговара 20mm Picatinny Железница за Надворешна Лов Додатоци

Воена Ш Тип се Зголеми Железнички Планината Лов Riflescope Обемот Планината Одговара 20mm Picatinny Железница за Надворешна Лов

DEN 346.00
DEN 364.32

Стока
Достапно.


Љубезно потсетување :
Почитувани купувачот, ние се менуваат завртка стил, ве молиме погледнете на прикачената слика.
Производи со батерии не се дозволени превозот преку Кина Пост, ние само можеме да брод нив преку Сингапур Пост.
Ние ќе етикета пакетот како ниска вредност за да се избегне дополнителен данок.
На следење на информации на пакети кои се испраќаат од страна на Кина Пост ќе се 2-3 работни дена да го покаже, преку Сингапур Пост ќе трае 4-5 работни дена да го покаже нив. Ние ќе се потрудиме да ви помогне во донесувањето на царинење, но ако царинскиот праша, купувачите треба да биде одговорен за данок.
Тежина : околу 50 g
Материјал : Алуминиум легура
Горниот железнички должина : околу 45mm
База должина : 30мм
Погодни за : 20mm Picatinny железнички
Пакетот вклучува : 1x планината
Целосна легури на метал, Z тип се Зголеми stent. Па така, јас ќе ви праќа по една за да ви. Ако имате било какви сомнежи пред да нарачате, можете да ме контактирате на време. Можете да контактирате со нас за да им помогне на следење на испорака во секое време.
Понекогаш може да биде малку грешка за големина или боја помеѓу производот што сте го добиле и го покажа во слика, ако сте сериозни купувачот и очекуваме 100% точни, ве молиме размислете за тоа пред да го купат.
Доколку производите кои сте ги добиле доби никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши проблемот.

Детали

Водич Должина:
10/25cm
Бренд Име:
souforce
Број На Модел На:
QZ0187
Горниот железнички должина:
45 mm
Планината база должина:
30 mm
Одговара железнички големина:
20 mm
Тежина:
about 45 g
Материјал:
Алуминиум Легура
Свеж

Избор на клиенти