.

.

New
KINSTTA Тактички AR 15 Преден Заден Поглед 45 степени Брза Транзиција BUIS Копија Железо Видување Одговара 20mm Picatinny Железнички

KINSTTA Тактички AR 15 Преден Заден Поглед 45 степени Брза Транзиција BUIS Копија Железо Видување Одговара 20mm Picatinny Железнички

DEN 807.00
DEN 1120.80

Стока
Достапно.


Тактички AR 15 предо/Странично 45 степени Брза Транзиција BUIS Копија Железо Видување Одговара 20mm Picatinny железнички
Изработени од лесни, издржливи, 7075 алуминиум, Мили-Spec тешко елоксирани
Иста висина над создаден како стандард-прашање M4 / M16 A4 место
1/2 MOA височина и windage корекција
Ambidextrous знаменитости, лесно и безбедно монтирање да Picatinny шини користење на flathead шрафцигер
Низок профил место да се прошири само .2" над врвот железнички, не се меша со основно оптика или воена IR илуминатор /ласерски поглед
|

Детали

Број На Модел На:
KT3-0017
Водич Тип:
Механички Центрирање
Тип:
Пушка
Функција:
Пред & Задните
Се вклопува:
20mm Picatinny железнички
Стил:
45 степен предните и задните поглед
Свеж

Избор на клиенти