.

.

New
13 Слотови Handguard Keymod Picatinny Железнички Handguard Дел Поставите 15mm Пиштол Железнички База За Picatinny Weaver Железнички Планината

13 Слотови Handguard Keymod Picatinny Железнички Handguard Дел Поставите 15mm Пиштол Железнички База За Picatinny Weaver Железнички

DEN 228.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Понекогаш може да биде малку грешка за големина или боја помеѓу производот што сте го добиле и го покажа во слика, ако сте сериозни купувачот и очекуваме 100% точни, ве молиме размислете за тоа пред да го купат. Но, ако пратката не беше пристигна во рамките на вашиот очекува време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.
Производи со батерии не се дозволени превозот преку Кина Пост, ние само можеме да брод нив преку Сингапур Пост.
Ако не сте задоволни со нашата производот и нашите услуги, ве молиме да потрае неколку секунди за да ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации, тоа е многу важно за нас.
Сите производи ќе бидат внимателно селектирани пред превозот.
Ние ќе етикета пакетот како ниска вредност за да се избегне дополнителен данок. Стрели не им е дозволено да превозот преку Сингапур пост. Ние ќе се потрудиме да ви помогне во донесувањето на царинење, но ако царинскиот праша, купувачите треба да биде одговорен за данок.
Карактеристики :
Dovetail Планината со Рамен врв
Одлична за Вашиот Пушки, Пиштол, Airsoft
Attachs да 15mm dovetail железнички
Планината има 13 позиција слотови.
Доколку производите кои сте ги добиле доби никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши проблемот. Доаѓа со ален клуч и 3 навртки
Материјал : Алуминиум Легура
Должина : 135mm
Слотови Ширина : 15mm
Тежина : околу 60g
Ние можеме да брод на вашиот парцела во светот преку EMS, DHL, Кина Пост, Сингапур Пост, итн,.

Детали

Водич Должина:
10/25cm
Бренд Име:
souforce
Број На Модел На:
QZ0285
Должина:
135mm
Тежина:
about 60g/pc
Материјал:
Алуминиум легура
Слотови Ширина:
15mm
одговараат за:
Пушки, Пиштол, Airsoft
Свеж

Избор на клиенти