.

.

New
Висок Квалитет 88Pcs Бела М3 Најлон М-F Хексадецимален Изолација Завртки Орев Избрани Комплет Наместен Стенд-оф & Кутија Електронска Алатка

Висок Квалитет 88Pcs Бела М3 Најлон М-F Хексадецимален Изолација Завртки Орев Избрани Комплет Наместен Стенд-оф & Кутија Електронска

DEN 166.00
DEN 186.72

Стока
Достапно.

Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјали : Најлон Боја : Off-бела Ro HS согласност Пластична кутија големина : 130 * 65 * 22mm Користи : Примена во електроника, компјутери, КОМПЈУТЕР, табла, силна киселина место, нема рѓа, мала тежина. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. DIY хоби итн Пакет се Вклучени : 1x 88pcs М3 Најлон Бела М-F Хексадецимален Изолација Завртки Орев Асортиман Комплет Stand-off Set Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса .) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.

Детали

Тип На Објект:
Нут & Гром Поставува
DIY Материјали:
Електрични
Свеж

Избор на клиенти