.

.

New
Достав Индивидуален карактер боја ножици Преносни ножици Безбедност прирачник ножици Пролет преносни мали ножици

Достав Индивидуален карактер боја ножици Преносни ножици Безбедност прирачник ножици Пролет преносни мали ножици

DEN 100.32

Стока
Достапно.


Име : достав ножици Количина : 1pcs Материјал : Пластични+Нерѓосувачки челик Тежина : 25g Боја/шаблон : црвена、бела、сина、зелена Големина : 118.4 X13.8 X10.4mm Топло прашува: ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е завршена. Адреса не може да биде изменета по породувањето.

Детали

боја:
боја случаен избор
Број На Модел На:
20160504
Возрасна Група:
Возрасни
Свеж

Избор на клиенти