.

.

New
Висок Квалитет на лов knifes дрво се справи со кампување опстанок тактички фиксна нож северна америка лов Директно нож

Висок Квалитет на лов knifes дрво се справи со кампување опстанок тактички фиксна нож северна америка лов Директно нож

DEN 728.00
DEN 791.52

Стока
Достапно.


Сечилото материјал : 440
Цврстина : 57 HRC
Целосна Должина : 188mm
Должина на ножот : 85mm
Сечилото ширина : 32-милиметри (најширока точка)
Сечилото дебелина : 4.8 мм
Сечилото на површината : Пескарење+ Ласер марка
Сечилото обвивка : Кожа
Рачка материјал : Дрво
Тежина : 260g
Ви благодариме!

Детали

Бренд Име:
Swayboo
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
SK045
is_customized:
Yes
Тип:
Фиксна Сечилото На Нож
Рачка Материјал:
Дрво
DIY Материјали:
Металугрија
Свеж

Избор на клиенти