.

.

New
Јапонски НОСОРОГ 985 Целосен Метал Graver со 16# Тешко Остри Ножот За PCB, Мобилен Телефон и сл. Поправка

Јапонски НОСОРОГ 985 Целосен Метал Graver со 16 Тешко Остри Ножот За PCB, Мобилен Телефон и сл. Поправка

DEN 151.20

Стока
Достапно.


Ако нарачате повеќе од 10 парчиња во една цел или цел износ повеќе од 30 ДОЛАРИ , ние ќе го испрати преку Кина Пост, Сингапур Пост или Хонгконг Пост (со следење на број), ќе needn да платат дополнителна такса.
Руските купувачи ве молиме наведете вашето име и презиме! Полно име е вашето име + татково име + презиме.
Повратни информации : Ние ќе се потрудиме да ви остави поттикне позитивни повратни информации во шоуто на благодарност за вашата набавка. Неговата производна технологија вештини, сила, остар и издржливи, која е друга ниска цена производи може да не одговараат. Но, во овој случај, може да ги зачувате вашите пари. Ќе добиете пакет во времето. ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ЈА КОМПАТИБИЛНОСТА ПРЕД ДА КУПИТЕ.
Пакување Листа :
Нож се справи со перките * 1
Оваа цена е само за еден нож дршката и сечилото на No. 16#
Сите слики се вистински фотографии :
Забелешка за испораката :
Ако изберете "Бесплатен превозот" , ова е Пост Нормално Mail, тоа значи дека тоа не е следење на број , не може да се добие на следење на информациите од веб-сајтот.
Сепак кои превозот модел ќе го изберете, ве Молиме да ни веруваат. Па така, ако нешто не е по ваш вкус ве молиме да ни даде шанса да се направат нештата десно.
Answer : ___________________________ NOTE :
БИЛО КАКВА ШТЕТА ВО ТЕКОТ НА ИНСТАЛАЦИЈАТА НЕ Е НАША ОДГОВОРНОСТ И НЕ СЕ ПОКРИЕНИ СО ГАРАНЦИЈА. Сепак, треба да платите дополнителна такса предизвика Пост Агенцијата ќе наплаќаат ни повеќе за следење на информации.

Детали

Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
985
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Graver
Рачка Материјал:
Алуминиум легура
Име:
НОСОРОГ Graver
Примена:
ПХБ, Мобилни поправка
Свеж

Избор на клиенти