.

.

New
ZONESUN кожа занает интервал круг кожа резба алатки алатки за рака

ZONESUN кожа занает интервал круг кожа резба алатки алатки за рака

DEN 2621.00
DEN 2880.00

Стока
Достапно.


Главен параметар
големина : 3мм 4mm 5mm 6mm детали за Производот не Можеме да ветување дека сите производи се исти, 1-2mm, разликата е можно.Можеби има некои точки со оваа алатка,но тоа не е причина за наплата.Ако го предвид ова,можете да изберете и други производи
ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ >>

Детали

Бренд Име:
ZONESUN
Тип:
Фиксна Сечилото На Нож
Рачка Материјал:
Дрво
DIY Материјали:
Електрични
Сечилото Материјал:
Челик
Свеж

Избор на клиенти