.

.

New
Водоотпорен LED Базен Светла Подводни LED Чај Светлината Под Вазна База Декорација Бела/ Топло Бела/ RGB Боја се Менува

Водоотпорен LED Базен Светла Подводни LED Чај Светлината Под Вазна База Декорација Бела/ Топло Бела/ RGB Боја се Менува

DEN 232.80

Стока
Достапно.

Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. светлината ќе се задржи статични бела боја. Само притисни на копчето.Ако сакате да го исклучите.

Детали

Емитуваат Боја:
RGB Боја се Менува, Бела, Топло hite
боја:
Јасно ABS Пластика
Стил:
Новина
сертификација:
CE,RoHS
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Бренд Име:
KITOSUN
Тип На Батерија:
ААА
Е Батерии Вклучени:
No
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
KS-SB-010M, KS-SB-010W,KS-SB-010WW
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
1 година
Напон:
4.5V
LED Осветлување Боја:
Бела, Топло бела, RGB Multicolors
Извор На Енергија:
3AAA батерии за светло(исклучено), 1CR2032 за далечински контролер
Производ големина:
За 2,8 инчен дијаметар, 0.9 инчен високи
Пакување:
1 светла + 1remote контролер по блистер
Led количина:
10pcs супер светла Бела/ Топло бела/ RGB SMD led
Траење На Батеријата:
Повеќе од 6 часа
LED Светло живот:
Повеќе од 50000hours
Име на производ:
Батеријата Водоотпорен Подводни LED Светло База,
Прилики:
Свадба, Божиќ, Ноќта На Вештерките, Партија
Апликации:
под вазна осветлување , цвет arrangment, shisha наргиле декорација
Свеж

Избор на клиенти