.

.

New
CkeyiN 2 Во 1 Електрично Полнење Жените Епилатор Жилет Брада Хлапак Depilator За Лице Телото Рака На Нога Бикини Линија Underarm 41

CkeyiN 2 Во 1 Електрично Полнење Жените Епилатор Жилет Брада Хлапак Depilator За Лице Телото Рака На Нога Бикини Линија Underarm

DEN 792.00
DEN 1320.00

Стока
Достапно.


Ckeyi N 2 Во 1 Електрично Полнење Жените Дама Епилатор Жилет Брада Хлапак Depilator За Лице Телото Рака На Нога Бикини Линија Underarm
SKU : EEBT09 Q
Функција :
2 во 1, може да послужи како брада хлапак или Епилатор
2-ниво брзина дизајн, да биде во можност да го фати некогаш најкус косите и ги повлече од страна на коренот, ја прави вашата кожа мазна и косата-слободен за неколку недели
Монтажни дизајн, лесно да се инсталира / деинсталирање на хлапак главата или епилатор главата во зависност од вашите потреби
Батерија, поддржува функцијата plug and play (Мозок & Cordless)
Еластична бричење на главата со фолија и 2 интегриран долга коса trimmers, Совршен за бикини линија и underarms
Спецификација :
Функција : Хлапак / Епилатор
Полнење Време : 8 часа
Користење Време : 30-40 мин
2 Прилагодливи Режим : I / II
Моќ Адаптер :
Текст : AC 110-220 V, 50-60 Hz
Излез : 3 V, 300m A
Производ Големина : Прибл. 11 x 6 x 2.5 cm
Пакет Големина : 23 x 15.5 x 6cm
Пакет Тежина : 390g
Напомена :
Не контактирајте го уредот со вода.
Чувајте го апаратот подалеку од деца.
За да се спречи штета/повреда,се задржи на работи апаратот подалеку од косата,трепките,конци,облека итн.
Пакет Содржина : (пак во safe меур торба)
1 x Епилатор
1 x Хлапак Глава
1 x Адаптер (Ние ќе ја испрати на соодветна адаптер според вашата земја)
1 x Четка за Чистење
1 x Бања Пешкир
1 x Упатство
Производот се покаже :

Детали

Тип На Објект:
Епилатор
Големина:
Length around 15 cm
Моќност Тип:
Батерија
Употреба:
Тело,Лице,Underarm,Бикини
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
EEBT09Q
Бренд Име:
CkeyiN
Број На Модел На:
EEBT09Q
Функција:
Хлапак / Епилатор
Производ големина:
Прибл. 11 x 6 x 2.5 cm
Пакет Големина:
23 x 15.5 x 6cm
Тип На Објект:
Жилет
Време за полнење:
8 часа
користете време :
30-40 мин
2 Прилагодливи Режим:
I / II
Дама Жилет Tweezer:
Жените Дама Хлапак
Косата Смена:
Електрични Depilator Депилација
Свеж

Избор на клиенти