.

.

New
mlay м3 IPL Ласерски епилатор 300000 снимки трајно Отстранување на Влакна машина Лице Бикини Пазувите Тело Безболно Отстранување на Влакна уред

mlay м3 IPL Ласерски епилатор 300000 снимки трајно Отстранување на Влакна машина Лице Бикини Пазувите Тело Безболно Отстранување

DEN 9050.00
DEN 10056.00

Стока
Достапно.


Е IPL во право за вас?
MLAY IPL е најефикасна на светло, средни тонови на кожата со косата кои се движат од природна руса до темно кафеава или црна. Уредот е најмалку ефикасен за многу русокоса, црвена, сива или бела коса, каде помалиот износ на меланин не апсорбираат светлината. Бојата Пинк, IPL Отстранување на Влакна уред 1 стр iece , како што е прикажано
SKU 3 . Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе организира reshipment или враќање на средствата за вас.
Нашите услуги
1.Искусни службеници одговориме на сите ваши прашања во течно англиски. Ние ќе го организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени, Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба. Филтри во handpiece промена на бранова должина организира дозволуваат тоа е оптимизиран за различни апликации и типот на кожата. Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници и не се отвори спорот директно. Повратни информации и Повратни информации е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин. Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење на информациите од официјалната веб-страница. Бојата Пинк, 3 во 1 IPL уред 1 сет , вкупно три Светилки ( Отстранување на Влакна Светилка, Подмладување на Кожата Светилка,Акни Царинење Светилка )
Она што е IPL дома трајно отстранување на влакна?
IPL е интензивно пулс светло,тоа е докажано во клиничка употреба повеќе од 10 години како безбедна и ефикасна технологија.

Детали

Тип На Објект:
Жилет
Употреба:
Тело,Лице,Underarm,Бикини
Пол:
Женски
Материјал:
ABS
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
M3
Бренд Име:
MLAY
Големина:
IPL hair removal device
сертификација:
CE, ROHS PSE
Цевка Материјал:
кварц светилка
Третман област:
3.9 cm
бранова должина:
470-1100nm
Светилки:
косата remova l/ акни царинење / подмладување на кожата
Свеж

Избор на клиенти