.

.

New
250g Топла Филм Мед Вкус Тврд Восок Грав Отстранување на Влакна Професионално Тело Лице Бикини Depilatory Восок За Сите видови на Кожа Убавина

250g Топла Филм Мед Вкус Тврд Восок Грав Отстранување на Влакна Професионално Тело Лице Бикини Depilatory Восок За Сите видови

DEN 507.00
DEN 576.00

Стока
Достапно.

УПОТРЕБА 1.
По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
За испорака :
1)Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти.
За Плаќање :
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ.
П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?
A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса,
пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Пакувани се Вклучени : 250g/торба Тврд Восок Грав Пакет Големина : 23x14cm
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?
A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPS-от и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа голема сума .
2)Предмети се испраќаат од Кина преку Воздухопловната, достигнувајќи повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. Грижа Инструкции : да се чува на ладно, суво место.

Детали

Тип На Објект:
Отстранување На Влакна Крим
Број На Модел На:
Отстранување На Влакна Крим
НЕТО-WT.:
250g
Бренд Име:
Сина зоолошка градина
Состојка:
depilatory восок
Пол:
Женски
Is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Тврд Восок Грав За Тело
Материјал:
Creme Depilatory Топла Филм Тврд Восок грав
Број На Модел На:
Отстранување на влакна 250g Depilatory Восок Грав
Количина:
250g/пакет
Големина:
23x14cm
Вкус:
мед
Тип:
Телото Бикини Лице Отстранување На Влакна Коса Отстранување Нема Шанса Хартија Ленти
Место на Потекло:
CN;GUA
Користете ситуација:
Салон за употреба/лична употреба
Свеж

Избор на клиенти