.

.

New
Црна Акрилна Бричење Четка И Жилет Стојат

Црна Акрилна Бричење Четка И Жилет Стојат

DEN 120.00

Стока
Достапно.

За Yaqi
YAQI е професионалец во производство на сите видови на четки за бричење од 2007 година.59 mm
Ширината на дното : 47.
Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации или отворен спор пред да контактирате со нас."
Ве молиме имајте во предвид Обичај Должност е на купувачот одговорност која не е вклучена во цената.41 mm
Дијаметар за држење на четката : 27.
Ве молиме имајте во предвид : Оваа трибина не и одговара на сите четка рачки, па ве молиме да ја проверите на нашата трибина големина и вашата четка рачка големина внимателно да се одлучи дали треба да се купи овој стојат или не.
Yaqi е со цел дизајнирање и производство на одличен квалитет на производи и сега е популарен низ целиот свет.
Елегантен изглед :
Испорака :
Руски клиенти, ве молиме да ги исполни вашите полно име(вообичаено содржи три делови) на вашата адреса, така што ќе може да го добиете вашиот објект.
Карактеристики :
Мал и лесен :
Тоа е мал и лесен, кои го прават тоа преносни за отворено носат.
Пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, освен во сабота и недела.
Ако имате било какви други прашања или да се вратат барање, ве молиме слободно контактирајте со нас преку пораки. Ако го предвид ова, ве молиме не поставувајте вашиот налог.
Задоцнување не се случи sometims, ако не го добиете вашиот парцела во соодветно време, ве молиме контактирајте со вашиот локален пост за статистика и сопствени.

Детали

Тип На Објект:
четка за бричење
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
PS1701
Големина:
Height 72mm
Бренд Име:
yaqi
Свеж

Избор на клиенти