.

.

New
Liliki Белење Крем Постави Отстрани луничка'Anti темна кожа'Whitening(ден крем+ноќен крем)

Liliki Белење Крем Постави Отстрани луничка'Anti темна кожа'Whitening(ден крем+ноќен крем)

DEN 757.92

Стока
Достапно.

68 /set
Злато био-колаген маска на лицето US$ 35.
100% Liliki Белење Крем Постави
Белење На Ден Крим
Содржи природни whiteing Bearberry и сите видови на Тревни
***** со антибиотици, ензими и ***** располага со двокреветни
белење фактор , директно се распаѓаат и отстранување на црна *****
со pimple.74 /парче
Jiao Yan Bailitouhong (3in1) Ден/Ноќ/Бисер Крем+Чистење US$ 22.00 /set
Lulanjina Око Крем~цврста и еластична око гел ,3 дена професионални, отстранување на око подпухналост US$ 73.63 /set
Gainly биста грижа Маска (1 Сет : 7pairs) САД$ 8.05 /set
Промет на големо со Бесплатен превозот LULANJINA (2in1) Ден Крем+Ноќен Крем US$ 99.и тоа содржи
сонцето-блок фактор, се спротивстави на сончевите ултравиолетови зраци УВА, UVB, направи кожата
повеќе бела
Белење Ноќен Крем
Тоа содржи високо протеински фактор, да се земе природни билни точно-Yoyumin со
Витамините А, D, E, moisturing фактор, активни регенерација ***** подобрување на
epicyte се пробие на црна дамка, се распаѓаат и празнење *****
покрај тоа содржи ntibiotics ензими се олесни стимулација за
чувствителна кожа.32 /set
Bailitouhong(4in1) Првата Генерација~~`Топла продажба US$ 17.84 /многу
12 парчиња / многу
Yi Qi Убавина Белење Хидратантна Маска(1 Сет : 6 парчиња) САД$ 33.00 /set
Herbage Руса Speckle-отстранување Пакет(Втор) САД$ 31.05 /set
Yi Qi Убавина Whitening2+1effective во 7days(нов пакет) САД$ 26.63 /дузина
Redear Чиста Обликувањето & Белење на 5-парче сет US$ 31.00 /set
Промет на големо со Бесплатен превозот LULANJINA Отстранување на Луничка Кралот US$ 84.

Детали

Тип На Објект:
ноќен крем
Број На Модел На:
ден крем и ноќен крем
НЕТО-WT.:
30
Функција:
Анти-Стареењето
Состојка:
Билни
Пол:
Женски
Белење:
ден крем и ноќен крем
Отстрани луничка:
bai li tou хонг
Анти темна кожа:
Bailitouhong
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Достапна Количина:
586
Функција:
Третман На Акни, Анти-Стареење, Анти-Навремено,
Возрасна Група:
Возрасни лица
Снабдување Тип:
OBM (Оригинал Производство)
Главната Состојка:
Содржи природни whiteing Bearberry и сите видови на Тревни
Име:
LiLIKi
Свеж

Избор на клиенти