.

.

New
271pcs дизајни бебе Нога warmers 20pairs/многу

271pcs дизајни бебе Нога warmers 20pairs/многу

DEN 1728.00

Стока
Достапно.


започнете Цена : $15.84 Цена : $12.50 Цена : $11.80 Цена : $4.76 Цена : $12.00 Цена : $4.80
крајот
големина : 27cm* 8.5 cm
Материјал памук + најлон
Вкупно е 271pcs отпечатоци,можете да изберете нив.
Обично ние ќе ви испратиме мешан стил и големина по ваша цел.Ако било кој од нив е надвор од акциите,pls дозволете ни да ви испрати сличен стил, наместо.Ви благодариме
За нас
Ние може да произведе сите на производот изработка на ткаенини-крпа dipaer, сите видови на облека(за бебето,мажи,жени),менструалниот подлога,градник подлога,панталони,фустан, итн...
ние, исто така може да го промени вашиот бренд на платно
Ние, исто така може да се произведуваат во согласност со вашето барање
Производите се продаваат и во многу земји како што се : САД ,Европа ,Блискиот Исток ,и во Југоисточна Азија итн..Ние топло добредојде на повеќе клиенти од abroard.

Детали

Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Нога Warmers
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
UPERTEGWOA
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Новина
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
AF601
Материјал Состав:
Памук
Шема:
Capris
Пол:
Унисекс
Материјал:
Најлон / Памук
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Возраст:
0-5years
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти