.

.

New
10pcs Песок Хартија Замена За Нерѓосувачки Челик Двојно Двострано Нога Rasp Датотека Calluses Смена Педикир Нога Нега Алатка

10pcs Песок Хартија Замена За Нерѓосувачки Челик Двојно Двострано Нога Rasp Датотека Calluses Смена Педикир Нога Нега Алатка

DEN 108.00
DEN 215.52

Стока
Достапно.


10pcs Песок Хартија Замена За Нерѓосувачки Челик Двојно Двострано Нога Rasp Датотека Calluses Смена Педикир Нога Нега Алатка
Карактеристики :
Ги отстранува Груб, Сува, и Callused Кожата
Овој објект се препорачува за приватна употреба. Доколку се користи од страна на друго лице, дезинфекција се предлага
Чистење на residuals по употребата секое време
Доаѓаат со 10pcs песок хартија замена на
Големина : 13*4.2 cm
Пакет Содржина :
10 x Песок Хартија(5pcs крупен песок хартија, 5pcs деликатна песок хартија)

Детали

Тип На Објект:
нога rasp
Бренд Име:
МИС РОУЗ
Свеж

Избор на клиенти