.

.

New
Motoo - Целосна CNC Алуминиумски Мотор Прилагодливи Rearsets Задните Поставува Нога Штипки За ХОНДА CBR600RR 2003-2006

Motoo - Целосна CNC Алуминиумски Мотор Прилагодливи Rearsets Задните Поставува Нога Штипки За ХОНДА CBR600RR 2003-2006

DEN 3360.00

Стока
Достапно.


Motoo - Целосна CNC алуминиумски Мотор Rearsets Задни Сет За ХОНДА CBR600 RR 2003-2006

Детали

боја:
златна, црвена, сина, црна
Тип На Објект:
Нога Почива
Бренд Име:
anodizing
Објектот Должина:
26inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Висина:
16inch
Објектот Тежина:
1.9kg
Име На Модел:
CBR600RR 2003 2004 2005 2006
Објектот Ширина:
22inch
Свеж

Избор на клиенти