.

.

New
Нови CNC Палка Трки Прилагодливи Rearset Нога Штипки Задните Поставува За Јамаха МТ-07 FZ-07 MT07 FZ07 2013 2014 2015 година

Нови CNC Палка Трки Прилагодливи Rearset Нога Штипки Задните Поставува За Јамаха МТ-07 FZ-07 MT07 FZ07 2013 2014 2015 година

DEN 4752.00

Стока
Достапно.

Овие Трки се Прилагодува Задните Сетови (подложка за нозе) се CNC-Изработени од алуминиум палка за непобедлива ригидност и цврстината, задни сет контроли ви овозможуваат да го прилагодите вашиот јава позиција во однос на висината и надолжна позиција, така како до совршен вашата конекција со велосипед.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
CNC Палка Трки Прилагодливи Rearset Нога Штипки Задните Поставува За Јамаха МТ-07/FZ-07 2013-2016
На нога контроли се една од највиталните конекции имате со вашиот мотор. Една кочница светлина се префрлите и да се врати пролет може да се бара за улична употреба.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере. И, исто така, компонентите обезбедува траен квалитет и ниска носат дури и во интензивна употреба.
Карактеристики :
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1 Сет(Лево Rearset + Правото Rearset + Shift Прачка)
Материјал : 7075-T6 Алуминиум & Нерѓосувачки Завртки
Во боја : Сребро црното злато
Лесно Да Се Инсталира Без Настава
Knurled Нога Штипки За Не-Се Лизга На Зафат
Возен Пети Парче Овозможува Помалку Напор При Менувањето На Степените На Пренос
Исклучително Мала Тежина, Висока Сила И Отпорноста На Абење
Rearset Колекции Се CNC-Изработени Од 6061-T6 Палка Алуминиум
Целосно Прилагодливи Да Му Се Даде На Возачот Повеќе Агресивно Возење Позиција
Rearsets Бои Се Тешко Елоксирани За Прекрасен Естетски И Издржливост
Повеќе Прилагодување Можности За Подложка За Нозе, Shift, Кочница, Нога Должина
Двојно Топката Лежишта Вградени Во Двете Смени И Кочница На Возилото Се Обезбеди Непречено И Прецизно Движење
Ве молиме Имајте во предвид : Нашата rearsets се дизајнирани за трката употреба.

Детали

Бренд Име:
NICECNC
Име На Модел:
FRY012
Објектот Должина:
26cm
Објектот Ширина:
22cm
Објектот Висина:
15cm
Објектот Тежина:
1.52kg
Материјал Тип:
7075-T6 Алуминиум & Нерѓосувачки Завртки
Тип На Објект:
Нога Почива
боја:
сребро црното злато
Свеж

Избор на клиенти