.

.

New
Motoo - Целосна CNC алуминиумски Мотор Rearset Задни Сет За YAMAHA YZF-Р3 R25 2015-

Motoo - Целосна CNC алуминиумски Мотор Rearset Задни Сет За YAMAHA YZF-Р3 R25 2015-

DEN 3360.00

Стока
Достапно.


Motoo - Целосна CNC алуминиумски Мотор Rearsets Задни Сет За YAMAHA YZF-Р3/R25 2015-2016

Детали

боја:
златна, црвена, сина, црна
Тип На Објект:
Нога Почива
Бренд Име:
anodizing
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
26inch
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Висина:
16inch
Име На Модел:
Р3 R25 2015 2016 Година
Објектот Ширина:
22inch
Свеж

Избор на клиенти