.

.

New
Мото Додатоци Пред Rider Нога Штипки Протезата одговара За Suzuki GSXR600 GSXR750 2006 2007 2008 2009 2010 Сребро.

Мото Додатоци Пред Rider Нога Штипки Протезата одговара За Suzuki GSXR600 GSXR750 2006 2007 2008 2009 2010 Сребро.

DEN 2472.00
DEN 2687.52

Стока
Достапно.


Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
мотоцикл делови Пред Rider Нога Штипки Протезата одговара За Suzuki GSXR600 GSXR750 2006 2007 2008 2009 2010 Сребро.
100% Сосема Нов
Боја : Сребро ,полски ,исто како што сликите покажуваат
Материјал : Алуминиум
лесно се инсталира, нема настава упатство
Fitment :
За Suzuki GSXR600/750 2006-2010

Детали

Бренд Име:
MFS МОТОР
Име На Модел:
GSXR600/750
Објектот Должина:
18.5inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
3inch
Објектот Тежина:
0.579kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Нога Почива
Компанија:
MFS МОТОР
Состојба:
100% Сосема Нов
SKU:
QJTZJ-S01
боја:
Сребро.
Свеж

Избор на клиенти