.

.

New
Црна CNC Палка Нога Штипки Трки Задните Поставува За Хонда CBR1000RR/ABS Оган сечилото 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година

Црна CNC Палка Нога Штипки Трки Задните Поставува За Хонда CBR1000RR/ABS Оган сечилото 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

DEN 5778.72

Стока
Достапно.


CNC Палка Нога Штипки Трки Rearsets Задните Поставува За Хонда CBR1000 RR/ABS Fireblade 2008-2016
На нога контроли се една од највиталните конекции имате со вашиот мотор.
Карактеристики :
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1 Сет(Лево Rearset + Правото Rearset + Shift Прачка)
Материјал : 7075-T6 Алуминиум & Нерѓосувачки Завртки
Во Боја : Црна
Повеќе Прилагодување Можности За Подложка За Нозе, Shift, Кочница, Нога Должина
Целосно Прилагодливи Да Му Се Даде На Возачот Повеќе Агресивно Возење Позиција
Rearset Колекции Се CNC-Изработени Од 7075-T6 Палка Алуминиум
Исклучително Мала Тежина, Висока Сила И Отпорноста На Абење
Rearsets Бои Се Тешко Елоксирани За Прекрасен Естетски И Издржливост
Двојно Топката Лежишта Вградени Во Двете Смени И Кочница На Возилото Се Обезбеди Непречено И Прецизно Движење
Возен Пети Парче Овозможува Помалку Напор При Менувањето На Степените На Пренос
Knurled Нога Штипки За Не-Се Лизга На Зафат
Лесно Да Се Инсталира Без Настава
Ве молиме Имајте во предвид : Нашата rearsets се дизајнирани за трката употреба.
Fitment :
За Хонда CBR1000 RR/ABS Fireblade 2008-2016. Една кочница светлина се префрлите и да се врати пролет може да се бара за улична употреба. Овие Трки се Прилагодува Задните Сетови (подложка за нозе) се CNC-Изработени од алуминиум палка за непобедлива ригидност и цврстината, задни сет контроли ви овозможуваат да го прилагодите вашиот јава позиција во однос на висината и надолжна позиција, така како до совршен вашата конекција со велосипед.

Детали

Бренд Име:
NICECNC
Име На Модел:
FRH006-BL
Објектот Должина:
26cm
Објектот Ширина:
22cm
Објектот Висина:
15cm
Објектот Тежина:
1.58kg
Материјал Тип:
7075-T6 Алуминиум & Нерѓосувачки Завртки
Тип На Објект:
Нога Почива
Модел и Година:
За Хонда CBR1000RR/ABS Fireblade 2008-2014
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти