.

.

New
Задниот дел на Ножот Говорникот Скара За Харли Туринг Стрит Глајд FLHX FLHTK 14 15 16 17

Задниот дел на Ножот Говорникот Скара За Харли Туринг Стрит Глајд FLHX FLHTK 14 15 16 17

DEN 2879.52

Стока
Достапно.


Карактеристики :
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Материјал : CNC Висок Квалитет Палка Алуминиум
Црна Елоксирани Полиран Површина
Се продаваат во парови.
Тоа не е совршен, осигурете се дека пред да ја купите! thx
Извајани обработка испраќа одраз на светлината во сите правци. На Пукна Колекција Говорникот Трим карактеристики богата црна елоксирани заврши дека е машински да се изложуваат на моменти на суров алуминиум. На спротивставени cut-back пајакот го прави моќен визуелен успех, и работи одлично со двете традиционалните и современите измената на стилови. Пукна Колекција Говорникот Трим се вклопува со двете Оригинална Опрема и Бум! Аудио Обтекател Планината Јазик.
Fitment :
Се вклопува '14-подоцна Електра Глајд, Стрит Глајд и Три Глајд моделите со Оригинална Опрема јазик.
Не се вклопуваат CVO FLHTKSE модели или модели опремени со Бум! Аудио
Пакетот Вклучува :
1 Пар Задните Звучници Скара Осигурување ( Лево И Право )
Не инструкции за инсталација

Детали

Тип На Објект:
Нога Почива
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
1.5kg
Бренд Име:
Длабоко Намали
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
HW-198
боја:
Црна
Стил:
Motorycycle Говорникот Сечилото Скара
Состојба:
Бренд Нови
Pacakge вклучуваат:
1 пар
Свеж

Избор на клиенти