.

.

New
Мотоцикл Алуминиум Пред Rider подложка за нозе Нога Штипки За Yamaha YZF R1 R6 R6S

Мотоцикл Алуминиум Пред Rider подложка за нозе Нога Штипки За Yamaha YZF R1 R6 R6S

DEN 405.00
DEN 426.24

Стока
Достапно.


Карактеристики : 100% Сосема Нов Лесно Да се Инсталира Позиција : дното Материјал : Алуминиум
Fitment : ве Молиме да се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање За YAMAHA YZF R1 1998-2014 За YAMAHA YZF R6 1999-2012 За YAMAHA YZF R6 S 2003-2008
Пакет содржи : 1 пар на footpegs
Франција, Шпанија, Холандија Бесплатен превозот во рамките на 2 KG
Треба да ме контактирате
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/купи. Добредојдовте на Среќа Бога, ние сме искусни Ali Express продавачот со нашите сопствени локални склад. Ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да го најдат задоволително решение, ако кој било проблем се случува!

Детали

Тип На Објект:
Нога Почива
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
За Yamaha YZF R1 R6 R6S
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
Cherk
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Свеж

Избор на клиенти