.

.

New
Мотоцикл Алуминиум Нога Штипки За Хонда VTR1000 97-03 / VFR800 98-02 / XL1000V / CBR1100XX 97 98 Гума подложка за нозе Педали FootPegs

Мотоцикл Алуминиум Нога Штипки За Хонда VTR1000 97-03 / VFR800 98-02 / XL1000V / CBR1100XX 97 98 Гума подложка за нозе Педали

DEN 589.00
DEN 685.44

Стока
Достапно.

Ве молиме пополнете вашата целосна адреса за испорака со контакт телефонски број, особено руската купувачи, ве молиме потврдете го вашето име и презиме. Било какви проблеми во однос на производите/ не е примен, ве молиме контактирајте со нас во времето од трговија со датотеки, пораки или e-mail. (Ние ќе ве информираме преку е-маил ако одлагање да се случи поради одмор настани.
Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотоцикл и лесно да се инсталира.
Во моментов, Ние го прифаќаме плаќање со користење на Visa, Master Card, Маестро дебитна картичка, QIWI, Web Money, Boleto, Western Union, и Банкарски трансфер. Откако тоа се случи, ве молиме да се направи царинење на себе.
Функција : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Пакет : 1 пар footrests Висока класа квалитет и многу трајни Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Пакетот Вклучува :
1 пар footrests
Ако имате било какви проблеми или прашања за време на купувањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате на онлајн служат на персоналот ,исто така, Можете да оставите порака за нас, ако никој не тука со оглед на временската разлика .
Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање. Вашите производи ќе бидат објавени во рок од 3 работни дена по извршената уплата. Ве молиме да забележите ние ќе не одговара за царински давачки, таму може да има царински давачки поради некоја земја е царинската политика.

Детали

Тип На Објект:
Нога Почива
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Име На Модел:
За Хонда VTR1000 97-03 / VFR800 98-02 / XL1000V / CBR1100XX 97 98
Материјал Тип:
Алуминиум + Гума
Објектот Тежина:
0.5kg
Свеж

Избор на клиенти