.

.

New
Мотоцикл Алуминиум Нога Штипки За Хонда VFR 800 Fi-1 01 Fi-W/Fi-X 98-99 Fi-Y 00 Гума подложка за нозе Педали FootPegs

Мотоцикл Алуминиум Нога Штипки За Хонда VFR 800 Fi-1 01 Fi-W/Fi-X 98-99 Fi-Y 00 Гума подложка за нозе Педали FootPegs

DEN 589.00
DEN 685.44

Стока
Достапно.


Во моментов, Ние го прифаќаме плаќање со користење на Visa, Master Card, Маестро дебитна картичка, QIWI, Web Money, Boleto, Western Union, и Банкарски трансфер.
Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање. Ве молиме проверете ги пакет и производ внимателно.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress подоцна. За било какви други проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.
Функција : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Пакет : 1 пар footrests Висока класа квалитет и многу трајни Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност. Ве молиме пополнете вашата целосна адреса за испорака со контакт телефонски број, особено руската купувачи, ве молиме потврдете го вашето име и презиме. (Ние ќе ве информираме преку е-маил ако одлагање да се случи поради одмор настани. Било какви проблеми во однос на производите/ не е примен, ве молиме контактирајте со нас во времето од трговија со датотеки, пораки или e-mail. Откако тоа се случи, ве молиме да се направи царинење на себе.
Пакетот Вклучува :
1 пар footrests
Ако имате било какви проблеми или прашања за време на купувањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате на онлајн служат на персоналот ,исто така, Можете да оставите порака за нас, ако никој не тука со оглед на временската разлика .

Детали

Тип На Објект:
Нога Почива
Име На Модел:
За Хонда VFR 800 Fi-1 01 Fi-W/Fi-X 98-99 Fi-Y 00
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Материјал Тип:
Алуминиум + Гума
Објектот Тежина:
0.5kg
Свеж

Избор на клиенти