.

.

New
Алуминиум CNC Shifter Лост Сет За Харли Туринг Trike Модел 2008-подоцна Ултра Класик Софтејл Bagger Електра Глајд Роуд Кинг

Алуминиум CNC Shifter Лост Сет За Харли Туринг Trike Модел 2008-подоцна Ултра Класик Софтејл Bagger Електра Глајд Роуд Кинг

DEN 3204.00
DEN 3445.92

Стока
Достапно.


Методи за плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука. Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives . Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд).
Гаранција
Тоа доаѓа со една година гаранција . Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-15 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани
Повратни информации
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.Повеќе Приказ, Кликнете на : Алуминиум CNC Shifter Лост Сет За Харли Туринг Trike Модел 2008-подоцна Ултра Класик Софтејл Bagger Електра Глајд Роуд Кинг ве Молиме да се Осигурате Вашиот Мотор е во нашите компатибилност. Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Карактеристики
Состојба : Резервни 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Материјал : Алуминиум
Fitment :
Одговара За 1986 година и подоцна FL Softails и 1988 година, а подоцна и Туринг и 2008-подоцна Trike Модел и Модел Bagger
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
еден сет (Како што е прикажано на сликата)
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детали

Тип На Објект:
Нога Почива
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Име На Модел:
XF2906C108-Б
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
боја:
Црна, како слики
Свеж

Избор на клиенти