.

.

New
Лав Лице Ноќ Светлина 7 Боја се Менува Животните LED Ноќ Светлата 3D LED Биро Табела Светилка како Домашна Декорација

Лав Лице Ноќ Светлина 7 Боја се Менува Животните LED Ноќ Светлата 3D LED Биро Табела Светилка како Домашна Декорација

DEN 665.00
DEN 864.00

Стока
Достапно.

Фабриката трговија на големо цена
4. Ние тест секој светлина база и акрил плоча пред да замине на фабрика да се обезбеди правилно функционирање и врвен осветлување. вие исто така може да ги испратите како пријател на вашето дете, девојка, момче Опис : - Се користи само со највисок квалитет материјал во изградбата на нашиот 3 D Илузија Светла.
Совршен за :
Канцеларија/Хотел/дневната Соба/Спалната соба/Кафе бар/КТВ /Подарок / Празник / Фестивалот и така натаму
Пакет Содржина :
1 x 7 Colorful 3 D LED Светилка Ноќ
1 x Микро USB
1 x упатство
Зошто изборот на нас?
1. - Магичен Панел 3 D lampara де лава LED светло lamparas led 3d
Како да се Користи?
Чекор 1 : Внесете ги акрилик плоча во база,и поврзете се на извор на енергија со помош на USB кабел;
Чекор 2 : Контакт и притиснете го копчето за промена на бојата меѓу 7 боја на светлина циклус или внесете авто светкави бои циклус на владата;
Допрете и притиснете 1 за време светлина промените 1 време,цел како Црвено—Зелено—Сина—Жолта—Цијан—Виолетова—БелаАвто Светкави бои циклус на владата.Нашиот Убав по-продажба на услуги се accpted од страна на Десетици илјади клиент.Ние се соработува со сигурен изразат компании, за обезбедување на најдобри услуги за клиентите
6.
Чекор 3 : Долго време допир копчето,исклучување.Карактеристики : - Страна на Допир Копче Led Светилка : до Промена на расположението, со избирање на еден од 7 различни режими на боја само со допирање на контрола на копчето на базата - заштита на Животната средина и заштеда на Енергија Led Биро Осветлување : LED животен век : 10000hours - Бидејќи 3 D Илузија Светлина се напојува преку USB И LED, супер-светли LED светла, кои никогаш не се загреат и да се користат многу малку енергија, ова е совршено и безбедно ноќ светлина - USB Напојува led светло : Можете да моќ овој објект со компјутер, компјутер, таблет, телефонот или било кој друг уред со usb порт - Мулти-функција : Тоа може да се стави во спалната соба, детската соба, дневна соба, бар, продавница, кафуле, ресторан и слично како декоративни светлина.

Детали

Емитуваат Боја:
7 Бои Промена
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Извор На Енергија:
ВАШИНГТОН,Сува Батеријата
Е Батерии Се Потребни:
No
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Бренд Име:
Asmarluxx
Употреба:
празник
Број На Модел На:
GX-4114
Е Батерии Вклучени:
No
Енергија:
Допир
Wattage:
0-5W
Е Светилки Вклучени:
Yes
Обликот:
Животните
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
AA
Тип:
ноќ светлина
Извор На Светлина:
смд led диоди
Напон:
5V
Објектот:
Лав Лице Ноќ Светлина
Бои:
7 Бои Промена
Како да го Поставите Боја:
Допрете го Копчето на Светилка База
ние сме фабрика:
трговија на големо цена
Квалитетот Се Осигура:
ISO 19001 на Систем на Квалитет
Големи цел:
Контактирајте не за повеќе попуст
Пакетот Вклучува:
1Base 1Plate 1USB 1Manual
Полнење На Чекање:
USB Кабел или 3AA Батеријата (Батеријата Не се Вклучуваат)
Пакет:
картонска кутија
ОДГОВАРА ЗА:
Децата За Спиење Светилка, Дома Декор, Уметност Украси, Подароци, Одмор
Свеж

Избор на клиенти