.

.

New
Фреза дигитален дисплеј KA300 хелиум владетел линеарно поместување оптички владетел точноста 5um слободни товар

Фреза дигитален дисплеј KA300 хелиум владетел линеарно поместување оптички владетел точноста 5um слободни товар

DEN 5040.00

Стока
Достапно.

2) погоден за : 9 главниот штекер TTL сигнал на излез.6, напојување : +5 V + 5%, 80m A 1. Сервисот за Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници прво. Ако тарифа е генерирана, купувачите се бара да плати Повратни информации Доколку постои било каков проблем во врска со превозот, производи и услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред отворањето спор или напуштање на негативен фидбек. технички параметри 1.4, опсег : 0. Сите врати производи треба да бидат спакувани добро и задржи оригиналниот пакет. Ние ќе provde попуст за вашата следна цел, кога ќе ја испратите екран шут на позитивен фидбек. Времето за испорака е околу 7-35 дена.
Превозот Услови Бесплатна испорака, ние изберете релативно брзо логистичка компанија! да се САД,ЕУ,Азија,и друга земја. FG : заштитените метал случај 3) одговара за : 7 главниот штекер TTL сигнал излез : 4. Тоа е разумно структура, облик дизајн е убава, добра цврстина, може да ги исполни поголемиот дел од општите машински алатки корисници, употреба долго Степен во 70~1020mm. Како временската разлика, некои одговор ќе биде околу 6-10 часа задоцнување.8, работна температура : 0~45 1. Општо земено, ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 24 часа.1 C) 30~3000mm 1.9, plug нога инструкции : 1) погоден за : 9 главниот штекер RS-422 сигнал на излез. Ние само си дозволат товар за враќа неисправен производ.3, точност : 1.1 монтажа димензии Нагласи големината на КА-300 хелиум владетел L0 е ефикасно мерење на должина на владетелот; L1 е големината на монтажа дупка на владетелот; L2 е големината на владетел.

Детали

боја:
KA300-970mm-5um, KA300-1020mm-5um
Број На Модел На:
KA300
Име На Производ:
хелиум владетел линеарна encod
Модел:
Мерење на растојание:
Резолуција:
Теренот:
Напон:
Сигнал жица должина:
Повратен Сигнал:
Брзина на движење:
Температурата На Работа:
Свеж

Избор на клиенти