.

.

New
Топла Продажба халоген Сијалица визија табелата проектор ACP1500 шема | Refective Сегмент Авто табелата проектор | style

Топла Продажба халоген Сијалица визија табелата проектор ACP1500 шема | Refective Сегмент Авто табелата проектор | style

DEN 29199.84

Стока
Достапно.


Duochrome тест листите на проверка еден и бинокуларниот вид, и поларизирано тест листи за проверка бинокуларниот вид и окуларна
мускулна нерамнотежа.
Нашите производи ги Опфаќа : Ophthalmic Instruments, Optometric Опрема, Labrotary, Леќа Процес Машина и othersurgical
Инструменти. 10-15 дена да повеќето Eurocountries.
(ние ќе испрати парцели за хонг конг и ќе ги собереш на нашиот HK office)
в.5 м ~ 6m
Проекција зголемување : 30 x (на 5m)
Проекција големина : 330mm(W) x270mm(H) (на 5m)
Табела 30 различни шема
Брзина на табелата конверзија Еден табелата по 0.5 м ~ 7m
Проекција зголемување
30 x (на 5m)
Проекција големина
330mm(W) x270mm(H) (на 5m)
Табела Преклопни брзина
0.
Нашиот раст, како во однос на domesticand интернационална мрежа, е резултат фокусиран приод кон customerssatisfied.
Топла Продажба халоген Сијалица визија табелата проектор ACP1500 шема | Refective Сегмент Авто табелата проектор | 2016style
Функција
ACP1500 Авто Табелата Проекторот е прецизност оптички инструмент за точни рефракција. Door2 Door Услуга : Тежина врз Основа на Превозот, товарни е cauluated basingparcel тежина,
Товарни ќе се појави во касата дел.
Се фокусираше на optometric/eyecare industy, Ние се повеќе професионални. Консолидираниот море, превозот, или воздух на превозот, за јачина на купувачот e. По 15-20 дена до други остатокот земја зони.
Нашата мисија е да обезбеди високо standardoptical опрема во атрактивни цени. тоа се приближно 5-8 дена за да стигне до НАС, CA и велика БРИТАНИЈА.

Детали

Број На Модел На:
ACP1500
Бренд Име:
Optometrial
Инструменти:
табела проектор
Бруто тежина:
10KG
Јачина На Тежина:
17.67 kg
Големина:
47*47*40cm
боја:
Бела
Проекција далечина:
1.5 м ~ 7m
Проекција зголемување:
30 x (на 5m)
Проекција големина:
330mm(W) x270mm(H) (на 5m)
Табела Преклопни брзина:
0.01~0.02 S
Потрошувачка На Енергија:
80W
Свеж

Избор на клиенти