.

.

New
23 инчен LCD око шема е можно да биде синхронизиран со авто phoropter | добар квалитет LCD Визијата на топ Листите CM1900P

23 инчен LCD око шема е можно да биде синхронизиран со авто phoropter | добар квалитет LCD Визијата на топ Листите CM1900P

DEN 58399.68

Стока
Достапно.

10-15 дена да повеќето Eurocountries.
Се фокусираше на optometric/eyecare industy, Ние се повеќе професионални. Door2 Door Услуга : Тежина врз Основа на Превозот, товарни е cauluated basingparcel тежина,
Товарни ќе се појави во касата дел. Собереш во Хонгконг : одберете адреса за испорака во Хонгконг, оставете detailsaddres во празно. тоа се приближно 5-8 дена за да стигне до НАС, CA и велика БРИТАНИЈА.
Нашите производи ги Опфаќа : Ophthalmic Instruments, Optometric Опрема, Labrotary, Леќа Процес Машина и othersurgical
Инструменти. Ние arecontracted спонзор со DHL, TNT, USPS,
исто така добредојдени клиенти кои поседуваат ancourior сметка за да се направи товарен се соберат услуга. По 15-20 дена до други остатокот земја зони.
Нашата мисија е да обезбеди високо standardoptical опрема во атрактивни цени. Консолидираниот море, превозот, или воздух на превозот, за јачина на купувачот e.
Адреса : Рм 711, Кинеско-Железнички Замок, Бр 1115 Lingnan Road, Шангај, Кина
Тел : +86-021-66980766
Товарни и Превозот Ракување ги Собереш
а.
(ние ќе испрати парцели за хонг конг и ќе ги собереш на нашиот HK office)
в.
23 инчен LCD око шема е можно да биде синхронизиран со авто phoropter | добар квалитет LCD Визијата на топ Листите CM1900 P
Вовед Во Крстарење Офталмолошки
Acemax е професионална офталмолошки и оптички инструменти дистрибутер anddealer базирана во Шангај, Кина.
Нашиот раст, како во однос на domesticand интернационална мрежа, е резултат фокусиран приод кон customerssatisfied.

Детали

Број На Модел На:
CM1900P
Бренд Име:
Optometrial
Свеж

Избор на клиенти