.

.

New
Римската Гладијатор Сандали Жените Високи Потпетици Оптоварување Глуждот Рака Лето Платформа Секојдневен Чевли на Црна оптоварување Дама Sapato Feminino падина

Римската Гладијатор Сандали Жените Високи Потпетици Оптоварување Глуждот Рака Лето Платформа Секојдневен Чевли на Црна оптоварување

DEN 757.00
DEN 1023.36

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Бренд Име:
Berkane
Горниот Материјал:
PU
Сандала Тип:
Основни
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Тока Рака
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
Гума
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Слободно време
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Моден Елемент:
Тока
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Оптоварување
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
3-5cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
горниот материјал:
СТП Вештачки
Стил:
Модни чевли Liang
елементи популарната:
Водоотпорен, кифла со оптоварување
Шема:
Боја На Цврст
Висина пета:
Високи потпетици (6-8CM)
Сезона Погоден:
Лето
материјал единствена:
Гума
обликот пети:
Устата Риба
обликот пета:
Наклонот со
Свеж

Избор на клиенти