.

.

New
Жените Чевли Вистински Кожени Сандали Жените Сандали Мода 2018 Лето Станови Чевли Жена Сандали Sandalias Mujer #2895

Жените Чевли Вистински Кожени Сандали Жените Сандали Мода 2018 Лето Станови Чевли Жена Сандали Sandalias Mujer 2895

DEN 1680.00
DEN 2400.00

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Тип:
Станот со
Повод:
Повик
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Тока Рака
Insole Материјал:
TPR
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Сандала Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Моден Елемент:
Плитки
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
2895
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Бренд Име:
GKTINOO
Обвивка Материјал:
PU
Outsole Материјал:
TPR
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Стил:
Слободно време
Свеж

Избор на клиенти