.

.

New
ESVEVA 2018 Жените Сандали Патент Микрофибер СТП Западен Стил Сандали Ниска Пета Чевли Летото Сандали Црна Жените Чевли Големина 34-43

ESVEVA 2018 Жените Сандали Патент Микрофибер СТП Западен Стил Сандали Ниска Пета Чевли Летото Сандали Црна Жените Чевли Големина

DEN 981.00
DEN 1850.40

Стока
Достапно.

(ја /Реконструкција/ Попуст).Ние ќе го испрати на предмети во рамките на 2-5 дена ( работни дена , не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи.
Answer : ___________________________ NOTE : Мажите направени дефекти не се гарантирани ,таква штета по користење ,оштетувања од вода и така натаму. ако не го добиете вашиот објект, контактирајте со нас на прво место !(ПРЕКУ Порака /E-Mail/ Трговија менаџер)
1) тоа можеби и се на пат кон вас , ќе ви помогне да ги пратите на информации . ако добивате на вашиот предмет, Во рок од 24 часа , ве молиме проверете го тоа внимателно.ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас . ако имате било каков проблем,контактирајте со нас на прво место! ние ќе ја преземе одговорноста да го реши. И цена $9 на пакетот,Во некои индивидуални случаи, купувачите може да треба да платите некои увозни даноци или царински давачки.На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Ail Mail за помалку од 2 kg стока во 15-25 работни дена .
Позитивни повратни информации (5 Ѕвезди ) е многу важна за нас !
ве молиме размислете два пати пред да замине неутрален(3 ѕвезди) негативни ( 2 ѕвезди/ 1 ѕвезди) повратни информации и не се отвори спорот за нас .modname=ckeditor
Генерално, ние прифаќаме методи за плаќање : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со Aliexpress платформа.
Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-страница
1.

Детали

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
ESVEVA
Горниот Материјал:
Микрофибер
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Zip
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
7af697f6sf
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Концизен
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Моден Елемент:
Тока
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Плоштад пета
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Пета Висина:
1.3 СМ
ДОН големина:
34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Свеж

Избор на клиенти