.

.

New
QZYZRAI 2018 Вистински Кожени Чевли Жените Сандали Нова Секси Флип Апостолки рамен дами лето плажа жена чевли

QZYZRAI 2018 Вистински Кожени Чевли Жените Сандали Нова Секси Флип Апостолки рамен дами лето плажа жена чевли

DEN 864.00
DEN 1727.52

Стока
Достапно.


Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

Детали

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Тип:
Станот со
Insole Материјал:
PU
Моден Елемент:
Тока
Повод:
Повик
Стил:
Моден
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
16
Затворање Тип:
Тока Рака
Сандала Тип:
Гладијатор
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Платформа Висина:
0-3cm
Бренд Име:
QZYERAI
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Големина:
34-46
Со висок :
2cm
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти