.

.

New
34-43 Лето Стил Жените Чевли Сандали 2017 Ѕиркаат-пети Рамни Чевли Римски Сандали Чевли Жена Sandalias mujer Tassel Sandalias Црна

34-43 Лето Стил Жените Чевли Сандали 2017 Ѕиркаат-пети Рамни Чевли Римски Сандали Чевли Жена Sandalias mujer Tassel Sandalias

DEN 890.40

Стока
Достапно.


34-43 Лето Стил Жените Чевли Сандали 2017 Ѕиркаат-пети Рамни Чевли Римски Сандали Чевли Жена Sandalias mujer Tassel Sandalias Црна
Можете да изберете повеќе чевли во нашата продавница :
Висок Квалитет,Не е како другите cheeper чевли Најниска цена во квалитетот!!!
НИ големина 4= ЕУР 35 = 22.5 cm НИ големина 5= ЕВРА 36 = 23 см НАС големина 6= ЕВРА 37 = 23.5 cm НИ големина 7= EUR 38 = 24 см НАС size 8= 39 EUR = 24.5 cm НИ големина 9= ЕУР 40 = 25 cm НИ големина 10= ЕВРА 41 = беа 25,5 см НАС големина 11= ЕВРА 42 = 26 cm НИ size 12= ЕВРА 43 = 26.5 cm Вашето задоволство,нашите persuit. Срдечно ве покануваме и се надеваме да ни даде позитивни повратни информации доколку сте задоволни со нашите производи и услуги од повратни информации се многу важни за развој на нашиот бизнис ,тоа исто така помага многу за нас, за да ги подобриме нашите производи и услуги. Ви благодариме~~

Детали

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Горниот Материјал:
Микрофибер
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Бренд Име:
Teahoo
Пета Тип:
Станот со
Сандала Тип:
Гладијатор
Моден Елемент:
Рим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
Гума
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Број На Модел На:
777-1
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака
Нови:
моден 2016 година
Стил:
гладијатор сандали
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Tassel
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Свеж

Избор на клиенти