.

.

New
Топла продажба висок квалитет рамен со неврзан кул тексас зголемен тренд во клипот пети Појас тока жена чевли високи сандали

Топла продажба висок квалитет рамен со неврзан кул тексас зголемен тренд во клипот пети Појас тока жена чевли високи сандали

DEN 1144.00
DEN 1243.20

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Пета Тип:
Станот со
Сандала Тип:
Гладијатор
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Затворање Тип:
Лизга-На
Стил:
Слободно време
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Обвивка Материјал:
Платно
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Моден Елемент:
Fretwork
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Горниот Материјал:
Тексас
Insole Материјал:
ПВЦ
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Свеж

Избор на клиенти